Skip to main content

Vanuit onze opdrachtgevers krijgen we bij Make IT Stick geregeld de volgende vraag:

‘Ken je Navision en weet je hoe het product werkt’?
In grote lijnen weten we dat natuurlijk. Daarbij slaan we echter een belangrijke vraag over, is dit ook het meest interessante voor jouw klant?

Wil de klant wel precies weten hoe het product eruitziet?

Het antwoord daarop is waarschijnlijk ‘ja’, maar dan wel nadat hij heeft gezien en ervaren hoe dit product hun probleem gaat oplossen. Dat is leidend. Het product is uiteindelijk niet meer dan een middel dat bijdraagt tot een bevredigende oplossing.

Het is belangrijk om verdiepende informatie te bieden, maar zorg dat je eerst connectie maakt op een hoger niveau. Laat zien hoe jouw product het leven van jouw klant beter gaat maken. Hoe je zijn of haar probleem gaat oplossen, zodat hij of zij de knoop kan doorhakken om met jou in zee te gaan.

In Nederland zijn er veel meer aanbieders van Navision, dus waarom moet de opdrachtgever voor jou kiezen? Niet vanwege het product, wél vanwege jouw verhaal. Schenk daar dus voldoende aandacht aan en staar je niet blind op enkel het product zelf. 

De klant kiest in de praktijk voor jouw vermogen om mee te denken, jouw ervaring met het product en jouw aanpak.

Daarmee is de IT-sector niet alleen een sector van ‘eentjes en nulletjes’, maar juist een sector vol goede verhalen, inspirerende voorbeelden en vertrouwen.

Zorg dat je daarop inhaakt!

Een contentstrategie waarmee je gevonden wordt door de ideale klant

Download onze whitepaper over het opzetten van een contentstrategie waarmee je gevonden wordt.

Vraag hem hier aan

Welkom op Make IT Stick!

Wil jij met jouw IT bedrijf meer in de media? Download hier de whitepaper 'Hoe kom ik als IT bedrijf in de media?'

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.